• گزارش اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه ICT 2014 جوانان سیستان و باوچستان

    کد: 17134
    تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 904
    سازمان نصر سیستان و بلوچستان با مشارکت Wave ( تشکل زنان برای تبادلات مجازی) مراسم " ارائه معرفی برگزیدگان مسابقه ICT 2014 جوانان، ( HACKATHON ) " را برگزار کرد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان استان، این مراسم عصر روز چهارشنبه 20 اسفندماه 93 با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران همزمان با مراسم چالش نوآورانه  در مرکز آموزش عالی خاتم برگزار شد.

    در این مراسم که با حضور رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور، مدیران بخش خصوصی، دولتی، روسای ادوار سازمان نصر، مدیران سازمان فناوری اطلاعات، برگزار گردید جوایز برگزیدگان مسابقه اهدا گردید.
     

    در آغاز آزاده داننده رییس هیات مدیره Wave ضمن معرفی و اهداف تشکل زنان برای تبادلات مجازی گفت: این مسابقه مقرر بود در سایر کشورها نیز برگزار گردد اما این پروژه در سال 2014 فقط در ایران و با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان سیستان و بلوچستان در سه محور مبتنی بر ICT  اجرا گردید.

     

    درادامه ضمن اعلام اسامی 9 نفر از برگزیدگان این مسابقه، از  برندگان حاضر در مراسم با اهدا جوایز ارزنده ای قدردانی گردید. همچنین به پاس شرکت و حضور در مسابقه از 13 طرح شرکت کننده نیز با اهدا جوایزی تقدیر شد.

     

    در پایان مراسم از هیات سه نفره داوران متشکل از خانم دکتربهناز آریا، آقای دکترعلی عباس نژاد، خانم مهندس آیت حسینی، تشکر و قدردانی گردید.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان سیستان و بلوچستان می باشد.
مجری: پورتال سامان