• سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016 برگزرا می شود

    کد: 21948
    تاریخ: ۱۴۰۲/۰۷/۲۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 121
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعضای علاقمند را به شرکت در سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016 دعوت میکند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016 حول محورهای اصلی "تجارت الکترونیک، ترابری، امنیت عمومی، آموزش و انرژی هوشمند" نهم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
    این کارگاه در دو بخش صبح: سخنرانی، تبادل اطلاعات، تسهیم دانش، معرفی پروژه های تایوانی و بعدازظهر؛ نشست نفر به نفر نمایندگان کمپانی های تایوانی با نمایندگان سازمانها و شرکت های ایرانی فعال در حوزه های یاد شده برگزار می شود.
    تسهیل توسعه تجارت B2B  یکی از اهداف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است و جریان های سرمایه گذاری خارجی و بهره گیری از دانش و تخصص روز دنیا به منظور ایجاد انطباق هرچه تمام تر رویه های داخلی با بین المللی یکی از عوامل رشد تجارت الکترونیکی B2B  در کشور خواهد بود. 
    آن دسته از اعضای سازمان که در هر یک از حوزه های ترابری، امنیت عمومی، آمورش و انرژی هوشمند فعالیت میکنند، می توانند تقاضای خود را به صورت کتبی تا پایان روز اداری شنبه یکم آبان ماه سال جاری به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارسال کنند. 
    علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر استانداردها و توسعه همکاریهای بین الملل این مرکز با شماره 85193718 تماس حاصل فرمایند.
    سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016 در تاریخ نهم آبان ماه سال جاری در محل سالن باکری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان سیستان و بلوچستان می باشد.
مجری: پورتال سامان